User Login

Features

powerful

Фермер

customize

Тракторист-машиніст

responsive

Кухар-кондитер

 Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення / офісний службовець, бухгалтерія

Робітник фермерського господарства

Водій категорії «В», «С», тракторист-машиніст категорії «А1», слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тваринник, дояр.

Читати більше

Тракторист-машиніст с/г виробництва, водій / Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій

Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії “А1,D1,G1”, водій автотранспортних засобів категорії ”С1”  / Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії «В», «С» ("D1 (екскаватор)",

G1(бульдозер)), Читати більше

КУХАР КОНДИТЕР

Смачно поїсти любить кожен, отже, умілий кухар без роботи ніколи не залишиться. Сьогодні майстри сковорідок і каструль затребувані на ринку праці, як ніхто інший. 

Знання учням дають кваліфіковані майстри та викладачі. Для якісної підготовки фахівців за даною професією обладнані кабінет "Технології приготування їжі ", лабораторія Технології приготування їжі" та «Технології виготовлення борошняних кондитерських виробів".

Читати більше

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення / Офісний службовець, бухгалтерія

Серед більшості професій, які сьогодні популярні, є одна з особливих – оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.

Читати більше

Викладачі та майстри виробничого навчання за професією офісний службовець (бухгалтерія) створюють всі умови для набуття практичних навичок.

Читати більше

Про організацію методичної роботи педколективу ДПТНЗ «АЦППРК» під час зимових канікул 2012-2013 н.р.

Відповідно до плану роботи АЦППРК, з метою розвитку професійної педагогічної майстерності педагогічних працівників, методичної допомоги з впровадження інноваційних педагогічних і виробничих технологій в навчальному закладі було проведено тиждень методичної роботи за планом:  20, 21 грудня 2012 р. – проведення анкетування педпрацівників і учнів щодо впровадження інноваційних педагогічних технологій, зокрема, інтерактивних уроків. Аналіз результатів анкетування.

  • 20, 21 грудня 2012 р. – проведення анкетування педпрацівників і учнів щодо впровадження інноваційних педагогічних технологій, зокрема, інтерактивних уроків. Аналіз результатів анкетування.
  • 24 грудня 2012 р. – проведення педагогічної ради з питання: «Про комплексне методичне забезпечення професій згідно вимог держстандартів через впровадження в навчальний процес інформаційно-комунікативних та інноваційних технологій.»
   Дата         Зміст роботи         Виконавець               
24.12.12 Проведення педагогічної наради з питання «Про комплексне методичне забезпечення професій згідно вимог держстандартів через впровадження в навчальний процес інформаційно-комунікативних та інноваційних технологій.»

Заст. дир. з НВР

 Заст. дир. з НВЧ

 Методист

 Голови методкомісій

28.12.12, 29.12.12   Самоаналіз навчальної роботи педагогічних працівників. Оформлення навчальної документації. Підведення підсумків за перше півріччя. Звітування про результати директорських контрольних робіт.

Викладачі, майстри в/н

29.12.12  Заняття з педагогічним колективом за програмою охорони праці і безпеки життєдіяльності.

 Інженер з ОП

02.01.13 Робота педагогічного колективу з удосконалення навичок комп’ютерної грамотності. Ознайомлення зі зразками нових презентацій з загальноосвітніх спеціальних предметів. Робота в міжнародній мережі Internet. Зав. каб. інформаційних технологій
03.01.13 Обмін досвідом викладачів з/о предметів з методики інтерактивного навчання (фрагменти уроків).

Викладачі з/о предметів

04.01.13 Приклади застосування інтерактивної технології на уроках спеціальних предметів і в/н у формі уроку-гри.

Викладачі спец. предметів, майстри в/н

08.01.13 Затвердження планів роботи метод комісій, календарно-тематичних планів педпрацівників на друге півріччя 2012-2013 н. р. Робота членів педколективу в бібліотеці АЦППРК.  Голови метод комісій, члени педколективу
09.01.13  Засідання методкомісій спецдисциплін, загальноосвітніх предметів, МО класних керівників.

Заст. дир. з НВР

 Заст. дир. з НВЧ

 Методист

 Голови методкомісій

10.01.13 Засідання педагогічної ради, черга денна: «Підведення підсумків роботи педколективу за перше півріччя 2012-2013 н. р.»  Голови метод комісій, педпрацівники
11.01.13  Індивідуальна методична робота: наставництво, самоосвіта педпрацівників.

Педпрацівники

Банери