User Login

Features

powerful

Фермер

customize

Тракторист-машиніст

responsive

Кухар-кондитер

 Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення / офісний службовець, бухгалтерія

Робітник фермерського господарства

Водій категорії «В», «С», тракторист-машиніст категорії «А1», слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тваринник, дояр.

Читати більше

Тракторист-машиніст с/г виробництва, водій / Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій

Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії “А1,D1,G1”, водій автотранспортних засобів категорії ”С1”  / Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії «В», «С» ("D1 (екскаватор)",

G1(бульдозер)), Читати більше

КУХАР КОНДИТЕР

Смачно поїсти любить кожен, отже, умілий кухар без роботи ніколи не залишиться. Сьогодні майстри сковорідок і каструль затребувані на ринку праці, як ніхто інший. 

Знання учням дають кваліфіковані майстри та викладачі. Для якісної підготовки фахівців за даною професією обладнані кабінет "Технології приготування їжі ", лабораторія Технології приготування їжі" та «Технології виготовлення борошняних кондитерських виробів".

Читати більше

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення / Офісний службовець, бухгалтерія

Серед більшості професій, які сьогодні популярні, є одна з особливих – оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.

Читати більше

Викладачі та майстри виробничого навчання за професією офісний службовець (бухгалтерія) створюють всі умови для набуття практичних навичок.

Читати більше

ЗВІТ про хід реалізації державної програми розвитку і функціонування української мови в Апостолівському ЦППРК

За 2010 навчальний рік в Апостолівському ЦППРК програму викладання української мови та літератури виконано. Спеціальні і загальноосвітні предмети викладаються українською мовою.

 ВЕРЕСЕНЬ

 Було організовано книжкову виставку творів І.П.Котляревського, присвячену 240 річниці від дня народження письменника. Відбувся круглий стіл «Зачарований Десною» до дня народження О.П. Довженка.

ЖОВТЕНЬ


    

 

 

 Пройшов конкурс учнівських стіннівок, присвячених сторіччю від дня народження Антонича Богдана-Ігоря. Проведено виховний захід до Дня українського козацтва «Козацькому роду немає переводу».

 

 

 

 


ЛИСТОПАД

 До Дня української писемності відбулися відкриті виховні години в групах.

 ГРУДЕНЬ

    
 

 

 

 Проведено олімпіаду з української мови та літератури. В навчальному закладі пройшов І тур конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

 

 

 

 

 

СІЧЕНЬ

 В навчальних групах та для мешканців гуртожитку проведено виховні години, присвячені Різдвяним святам та 75 річниці від дня народження В.Симоненка, а також конкурс читання віршів поета.

 ЛЮТИЙ

 До Дня народження Лесі Українки пройшов конкурс читання учнями віршів поетеси та конкурс стіннівок.

 БЕРЕЗЕНЬ

 Відбулися Шевченківські дні, в рамках яких проведено філологічний КВК, вікторини, конкурс на краще читання віршів, на якому учні, члени гуртка «Художнє слово», читали власні твори. До дня народження Ліни Костенко в бібліотеці центру була організована виставка творів письменниці та проведено відкриту виховну годину.

 КВІТЕНЬ

 До Дня гумору відбулися читання усмішок Павла Глазового.

 ТРАВЕНЬ

 До 65-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні проведено урок-реквієм, присвячений цій даті. В групах учнями був написаний переказ «Пісня також боролася».

 ЧЕРВЕНЬ

 Проведено конкурс диктантів та відкриту виховну годину до Дня слов’янської писемності та культури.

Банери