User Login

Features

powerful

Фермер

customize

Тракторист-машиніст

responsive

Кухар-кондитер

 Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення / офісний службовець, бухгалтерія

Робітник фермерського господарства

Водій категорії «В», «С», тракторист-машиніст категорії «А1», слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тваринник, дояр.

Читати більше

Тракторист-машиніст с/г виробництва, водій / Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій

Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії “А1,D1,G1”, водій автотранспортних засобів категорії ”С1”  / Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії «В», «С» ("D1 (екскаватор)",

G1(бульдозер)), Читати більше

КУХАР КОНДИТЕР

Смачно поїсти любить кожен, отже, умілий кухар без роботи ніколи не залишиться. Сьогодні майстри сковорідок і каструль затребувані на ринку праці, як ніхто інший. 

Знання учням дають кваліфіковані майстри та викладачі. Для якісної підготовки фахівців за даною професією обладнані кабінет "Технології приготування їжі ", лабораторія Технології приготування їжі" та «Технології виготовлення борошняних кондитерських виробів".

Читати більше

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення / Офісний службовець, бухгалтерія

Серед більшості професій, які сьогодні популярні, є одна з особливих – оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.

Читати більше

Викладачі та майстри виробничого навчання за професією офісний службовець (бухгалтерія) створюють всі умови для набуття практичних навичок.

Читати більше

ХОДА «МИРУ ТА ЄДНОСТІ УКРАЇНИ»

17 вересня 2014 року за ініціативою учнівського самоврядування «Нове покоління» організовано ходу, присвячену єдності і миру у нашій державі. Метою цієї акції є виховання високих моральних якостей, формування громадянської позиції, патріотизму серед молоді та любові до своєї Батьківщини.

Акція розпочалася на території Апостолівського центру, де зібралися не тільки наші учні, а й усі бажаючі прийняти участь у цьому заході. Свято розпочалося з підняття державного прапору та гімну України. Кожна навчальна група виготовила лозунги та транспаранти. Колона була прикрашена українськими прапорами та символікою нашої держави. По маршруту ходи до учнів нашого навчального закладу приєдналися школярі шкіл м.Апостолове. Учасники ходи співали гімн України, вигукували гасла за мир, за єдність нашої держави. Хода відбулася вулицями м.Апостолове по затвердженому маршруту.

Жителі та гості нашого міста вітали учасників ходи оплесками та вигуками, підтримуючи їх.

Біля центральної площі м.Апостолове колону зустріли та привітали голова адміністрації та заступник голови районної ради, які наголосили на важливості проведення таких акцій. Представники учнівського самоврядування центру виступили перед учасниками акції за підтримку миру та єдності у нашій державі. Учні нашого центру давали інтерв’ю  телерадіокомпанії, яка була присутня на святі.

Хода закінчилася на центральній площі міста. В цій акції прийняли участь близько 900 чол.

Банери