User Login

Features

powerful

Фермер

customize

Тракторист-машиніст

responsive

Кухар-кондитер

creative

Оператор комп'ютерного набору

ФЕРМЕР С/Г ВИРОБНИЦТВА

Підготовку фахівців за професією "Робітник фермерського господарства" організовуємо на випереджувальний рівень розвитку техніки, технологій

Читати більше

ТРАКТОРИСТ МАШИНІСТ

Тракторист-машиніст с/г виробництва категорії "D1","G1","В" слюсар з ремонту с/г техніки та обладнання, водій автомобіля категорії "В" і "С1","С", слюсар з ремонту автомобілів.

Читати більше

КУХАР КОНДИТЕР

Для якісної підготовки фахівців за даною професією обладнано кабінет "Кулінарії", кабінет "Обладнання підприємств громадського харчування", лабораторія "Кулінарії".

Читати більше

БУХГАЛТЕР С/Г ВИРОБНИЦТВА

В центрі обладнано комп'ютерний клас, кабінет "Інформаційних технологій ", кабінет "Бухгалтерського обліку ", кабінет "Основ ринкової економіки ", та лабораторія "Інформаційних технологій ".

Читати більше

Оператор комп'ютерного набору, офісний службовець (бухгалтерія)

 

МИ ЧЕКАЄМО САМЕ НА ТЕБЕ!!!!!

 

 

Вибір професії – одне з найважливіших рішень у житті людини.

Серед більшості професій, які сьогодні популярні, є одна особлива – оператор комп’ютерного набору, офісний службовець (бухгалтерія). Немає жодної професії, яка б не була пов’язана з використанням комп’ютера. Наш навчальний центр веде підготовку високопрофесійних фахівців за даною професією. Найголовніше в навчанні – це поєднання теоретичної підготовки з набуттям практичних навичок.

 

Урок з бухгалтерського обліку проводить викладач Бойко З.Л.

 

Урок виробничого навчання з бухгалтерського обліку проводить майстер виробничого навчання Сисоєва Н.П.

 

Суспільство "Епохи інформації" вимагає від людини певних умінь і навичок, які можна застосувати за будь-яких обставин, правильно організувати працю. Викладачі та майстри виробничого навчання за даною професією створюють всі умови - методологічні та набуття практичних навичок, щоб учні розвивали свої здібності, щоб вміли виконувати весь необхідний об'єм роботи. Бухгалтерський облік - складна наука. Але в поєднанні з комп'ютером вона є мовою бізнесу, якою повинен володіти фахівець

 

Заняття в комп’ютерному класі.

 

В навчальному центрі обладнано комп’ютерний клас, кабінет "Інформаційних та комунікативних технологій ", кабінет "Бухгалтерського обліку ", кабінет "Основ ринкової економіки ", лабораторія "Інформаційних технологій ", лабораторія "Діло виробництва ".

 

В січні 2018 року в навчальному центрі відкрито новий комп'ютерний клас, який налічує 16 найсучасніших комп’ютерів, характеристики придбаної техніки дозволяють  встановити  будь-яке  сучасне  актуальне  навчальне  програмне  забезпечення.

 

Фахівці своєї справи, викладачі та майстри виробничого навчання забезпечують: всебічне охоплення учнівського колективу творчою роботою, по обраній професії; обов'язкове поглиблення знань і вмінь, навичок учнями училища, та якісну інтеграцію спеціальностей за якими учні здобувають професію.

 

Проведений в жовтні 2017 року тиждень професії "Оператор комп'ютерного набору, офісний службовець (бухгалтерія)" показав рівень підготовки наших учнів. А це – заповнення первинних документів, складання графіку документообігу, нарахування заробітної плати фізичним особам, послідовність заснування підприємства, позакласний захід - "Модний бухгалтер", довівши, що бухгалтера теж вміють креативно та творче підходити до різних завдань

 

Складання графіку документообігу

 

Заповнення первинних документів

 

Створення підприємства

 

Бал «Модний бухгалтер»

 

 

 

 

Банери