День безпечного Інтернету

5 лютого 2019 року Всесвітній  День безпечного Інтернету, який пройде під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

День безпечного Інтернету відзначається другого дня другого тижня другого місяця щорічно.Тисячі людей в усьому світі об’єднуються та беруть участь у різних заходах заради просування ідеї відповідального використання онлайн-технологій та мобільних приладів, особливо дітьми та молоддю.

Ідея онлайн-безпеки еволюціонувала в останні роки, змінюючи фокус -від створення «безпечного» Інтернету до створення «кращого» Інтернету.

День безпечного Інтернету (SafeInternetDay) організовано мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії.

У навчальних закладах України цей день проходить за підтримки Міністерства освіти і науки та ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Запрошуємо до співпраці та сподіваємось, що ви підтримаєте проведення Дня безпечного Інтернету. 

Інформація про День безпечного Інтернету: www.saferinternetday.org.

Заходи до Дня безпечного Інтернету в Україні: https://www.saferinternetday.org/web/ukraine/sid.

День безпечного Інтернету у Facebook: https://www.facebook.com/UkraineSID.

День безпечного Інтернету у Twitter: https://twitter.com/UkraineSID.

Національний комітет з проведення  Дня безпечного Інтернету в Україні  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Для того, щоб бути в курсі того, як цей день відзначається в світі та Україні слідкуйте за хештегами  #SID2019 та  #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету у соціальних мережах.

5 лютого 2019 року Програма Мережних академій Cisco, Кіберполіція України  та компанія ERC запрошують школярів 8-11 класів, учнів професійно-технічних ліцеїв, студентів коледжів та університетів відзначити цей день разом з усім світом, приєднавшись до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні.

Якщо Ви не встигнете приєднатися до онлайн-уроку у зазначений час, впродовж доби на каналі буде оприлюднений запис події.

Для реєстрації і ознайомлення з програмою онлайн-уроку необхідно перейти за посиланням - https://www.netacad.com/ru/web/self-enroll/course-779822

або на сторінці http://cisco.nmu.org.ua/ua/vebinar/2019-02-05/

         Кожен учасник отримує доступ до курсу Мережної академії Cisco “Вступ до кібербезпеки”, матиме можливість задати питання експертам та отримає сертифікат учасника.

         Навчальні заклади отримують сертифікат учасника за наявності мінімум 10-ти сертифікатів своїх учнів.

         Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні запрошує долучитися до спільного проведення цього дня у вашій родині, закладі освіти, місті, організації, країні, світі:

Завантажуйте Ключові повідомлення до Дня безпечного Інтернету 2019;

Реєструйте свою підтримку та отримуйте відкритий цифровий бейдж «Організатор_ка заходу до Дня безпечного Інтернету 2019» за посиланням: https://bit.ly/2OAHJXB;

Проводьте зустрічі, обговорення, тренінги, форуми, конференції, родинні наради, класні години, батьківські збори, прес-конференції, квести із безпеки онлайн;

Повідомляйте про свої події у соціальних мережах, використовуючи хештеги #SID2019 або #SaferInternetDay, #ДеньБезпечногоІнтернету;

Створіть свою обіцянку щодо безпечного користування Інтернетом для 2019 року та беріть участь у #saferinternetchallenge

 

Орієнтові заходи

щодо відзначення Всесвітнього Дня безпечного Інтернету

1. Конкурс малюнків «Безпечний Інтернет очима дітей»

2. Конкурс Інфографіки «Я за безпечний Інтернет»

3. Тренінг «Будь зміною: об'єднаймося для кращого Інтернету»

4. Урок-гра «Чи завжди Інтернет Безпечний?»

5. Виховні години:

https://youtu.be/yZIdEW7dmTY

https://youtu.be/sBJBxqZe_sk

- «Безпечний Інтернет та соціальні мережі»

- «Методи боротьби з кібершахрайством»

6. Перегляд та обговорення  художнього фільму Рубена Казаряна «Діти в Інтернеті» (5-11 кл)

https://youtu.be/wKPDBwmcrgA

Банери