Всесвітній день охорони праці

З 01.04 по 28.04. 2014 р. в Апостолівському  центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів були  проведені заходи  в рамках місячника, присвяченого  Всесвітньому дню охорони праці. Девіз дня охорони праці 28 квітня 2014року - "Безпека і здоров'я при використанні в роботі  хімічних речовин"

 

Фрагмент уроку з охорони праці на тему: "Безпека і здоров'я при використанні в роботі  хімічних речовин"

08 квітня 2014 року – участь   в обласній   інтернет-олімпіаді з охорони праці учня групи №49 Дмітрієва Андрія,який став переможцем олімпіади.

Роботи переможців конкурсу стіннівок.  Аплікації з тканини.

 

        1місце -Широкова Віра учениця гупи № 9-ОКС

2місцеПронченко Андрій учень гупи № -49


3місце Павлюк Маргарита учениця гупи № 9-ОКС

 

ФРАГМЕНТ ВІДКРИТОГО УРОКУ НА ТЕМУ:

«ВПЛИВ НАРКОТИЧНИХ, АЛКОГОЛЬНИХ РЕЧОВИН І ТЮТЮНОВИХ ВИРОБІВ НА ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ ТА ПЕРША ДОПОМОГА ПОТЕРПІЛОМУ ПРИ АЛКОГОЛЬНОМУ, НАРКОТИЧНОМУ ОТРУЄННІ»

          Було проведено вправу «Очікування». В актовій залі знаходилося «ДЕРЕВО ЖИТТЯ».  Перед учнями стояло завдання     написати на зелених листочках свої гарні звички та очікування від уроку, а на жовтих записати свої погані звички та прикріпити на дереві .

 

З учнями та працівниками було проведено урок-гру на тему : «Попередження дитячого електротравматизму».   Інженер з охорони праці Ярошик В.М. провела захід з участю  інженера з ОП Маркова Н.М з відділу ОП «ПАО «ДТЄК Днепрообленерго» з метою попередження дитячого електротравматизму  в електричних сітях Апостолівського РЕС.

Виставка літератури з охорони праці.

Проведення на автодромі ДПТНЗ «АЦППРК» заходу «Увага! Діти на дорозі»

 


Банери