Залізничний транспорт - зона підвищеної небезпеки.

З 05.10 по 09.10. 2015 р. в  ДПТНЗ «Апостолівський  центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» були проведені заходи  в рамках тижня «Залізничний  транспорт   - зона підвищеної небезпеки»

05.10.2015р.інженером з охорони праці Ярошик В.М. була розроблена і показана презентація на тему : ««Залізничний  транспорт   - зона підвищеної небезпеки»

Протягом тижня учні приймали активну участь в заході.

Переможцями стала група 11-КСО під керівництвом класного керівника Ірхи О.М,майстра виробничого навчання Ткаченко І.І.Учні власноруч виготовили стенд під девізом

« Зонами підвищеної небезпеки на залізничному транспорті є:-залізничні колії,

- переїзди,- посадочні платформи» і захистили його.

 Група 50 під керівництвом класного керівника Отирка О.П, майстра виробничого навчання Каченюка М.А. зробили макет залізної колії  і згадали про трагедію на напереїзді на 116-му км перегону Нікополь-Марганець.

Кожному учню роздали пам’ятки про правила поведінки на залізничних вокзалах, переїздах.

09.10.2015р. інженером з охорони праці Ярошик В.М. була проведена бесіда з учнями перших курсів,де було показано  про правила поведінки на залізничних переїздах та залізничних вокзалах ,показано фільм про трагедію яка сталась о 9:02 12 жовтня 2010 року на переїзді на 116-му км перегону Нікополь-Марганець.

Учні хвилиною мовчання вшанували пам'ять від дня трагедії (5років) на переїзді на 116-му км перегон Нікополь-Марганець.

Завантажити презентацію "Правила поведінки на залізничному транспорті" 

Банери