Залізничний транспорт - зона підвищеної небезпеки.

      З 15.04 по 19.04. 2019 р. в  ДПТНЗ «Апостолівський  центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» організували  та провели  профілактично-роз’яснювальну роботу щодо Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України , протягом тижня були проведені  бесіди, лекції ,перегляд відеороликів на теми: «Безпека на залізниці»,  «Ходіння по коліях», «"Я і залізниця», «Правила безпеки на залізничному транспорті".

      Представники залізничної колії провели лекцію, роздали пам’ятки кожному здобувачу освіти  на  тему: «Залізничний  транспорт   - зона підвищеної небезпеки»

 

Протягом тижня учні приймали активну участь в заходах. Переможцями стали здобувачі освіти  групи 14-КСО, які  показали  ситуації, що  можуть трапитись   на залізничних коліях, під гаслом : «Залізниця – це зона підвищеної небезпеки, а порушення правил може призвести до трагічних наслідків».

Якщо людина опинилась між двома рухомими на сусідніх коліях поїздами, їй необхідно сісти або лягти на землю уздовж колії і чекати поки пройде потяг.

Учні групи 53 зробили макет залізничної колії  і згадали про трагедію на  переїзді на 116-му км перегону Нікополь-Марганець .

Учні хвилиною мовчання вшанували пам'ять від дня трагедії (9років) на переїзді на 116-му км перегону Нікополь-Марганець.

Банери