Оператор комп'ютерного набору, офісний службовець (бухгалтерія)

 

МИ ЧЕКАЄМО САМЕ НА ТЕБЕ!!!!!

 

 

Вибір професії – одне з найважливіших рішень у житті людини.

Серед більшості професій, які сьогодні популярні, є одна особлива – оператор комп’ютерного набору, офісний службовець (бухгалтерія). Немає жодної професії, яка б не була пов’язана з використанням комп’ютера. Наш навчальний центр веде підготовку високопрофесійних фахівців за даною професією. Найголовніше в навчанні – це поєднання теоретичної підготовки з набуттям практичних навичок.

 

Урок з бухгалтерського обліку проводить викладач Бойко З.Л.

 

Урок виробничого навчання з бухгалтерського обліку проводить майстер виробничого навчання Сисоєва Н.П.

 

Суспільство "Епохи інформації" вимагає від людини певних умінь і навичок, які можна застосувати за будь-яких обставин, правильно організувати працю. Викладачі та майстри виробничого навчання за даною професією створюють всі умови - методологічні та набуття практичних навичок, щоб учні розвивали свої здібності, щоб вміли виконувати весь необхідний об'єм роботи. Бухгалтерський облік - складна наука. Але в поєднанні з комп'ютером вона є мовою бізнесу, якою повинен володіти фахівець

 

Заняття в комп’ютерному класі.

 

В навчальному центрі обладнано комп’ютерний клас, кабінет "Інформаційних та комунікативних технологій ", кабінет "Бухгалтерського обліку ", кабінет "Основ ринкової економіки ", лабораторія "Інформаційних технологій ", лабораторія "Діло виробництва ".

 

В січні 2018 року в навчальному центрі відкрито новий комп'ютерний клас, який налічує 16 найсучасніших комп’ютерів, характеристики придбаної техніки дозволяють  встановити  будь-яке  сучасне  актуальне  навчальне  програмне  забезпечення.

 

Фахівці своєї справи, викладачі та майстри виробничого навчання забезпечують: всебічне охоплення учнівського колективу творчою роботою, по обраній професії; обов'язкове поглиблення знань і вмінь, навичок учнями училища, та якісну інтеграцію спеціальностей за якими учні здобувають професію.

 

Проведений в жовтні 2017 року тиждень професії "Оператор комп'ютерного набору, офісний службовець (бухгалтерія)" показав рівень підготовки наших учнів. А це – заповнення первинних документів, складання графіку документообігу, нарахування заробітної плати фізичним особам, послідовність заснування підприємства, позакласний захід - "Модний бухгалтер", довівши, що бухгалтера теж вміють креативно та творче підходити до різних завдань

 

Складання графіку документообігу

 

Заповнення первинних документів

 

Створення підприємства

 

Бал «Модний бухгалтер»

 

 

 

 

Банери