Сучасні екологічні проблеми та прості рішення для їх усунення

До дня екологічних знань 15 квітня вчителем біології та екології «Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» Кизиком Дмитром Олександровичем проведено конференцію для здобувачів освіти першого, другого курсів за темою: «Сучасні екологічні проблеми та прості рішення для їх усунення» .

Мета заходу:

  1. Ознайомити здобувачів освіти з сучасними екологічними проблемами;
  2. Обговорення можливих шляхів вирішення покращення стану середовища існування;
  3. Виховати дбайливе ставлення молоді до оточуючого середовища;
  4. Формування екологічного мислення у учасників освітнього процесу.

Кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглу територію, висадити хоча б одне дерево, відмовитися хоча б на день від використання автомобіля.

Учасники освітнього процесу Апостолівського центру закликають усіх мешканців нашої планети – бережіть навколишнє середовище.

Детальніше...

«Ми за чисте місто!»

     Апостолівським центром підготовки та перепідготовки робітничих кадрів розпочато акцію «Ми за чисте місто!». 14.04.2021 року Апостолівським центром за ініціативи дитячо-юнацького куреня ім.С.М.Коваленка, який взяв шефство над парком імені Богдана Хмельницького, проведено благоустрій території. Здобувачі освіти кожного року прибирають опале листя, підмітають, збирають сміття, закликаючи до чистоти та збереження довкілля. У планах ДЮК на майбутнє взяти шевство над декількома занедбаними територіями нашого міста.

Детальніше...

STEM освіта в нашому центрі

08.04.2021 року Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів взяв участь у підсумковому відкритому засіданні педагогічної лабораторії «STEM - освіта в дії» організованого НМЦ ПТО у Дніпропетровській області в рамках Експеременту Всеукраїнського рівня за темою: «Організаційно-педагогічні умови створення і функціонування STEM - центру».

        

Детальніше...

Сторінка 1 із 5