Критичне оцінювання інформації у мережі Інтернет

  12 лютого викладачка інформаційних технологій Ольга Ірха провела для здобувачів освіти групи 29 КУХ онлайн-урок на тему: «Критичне оцінювання інформації у мережі Інтернет». «Шкідливе програмне забезпечення та боротьба з ним».

  Протягом онлайн-заняття викладачка використовувала як індивідуальні, так і групові форми роботи. Заняття було інформативним, змістовним, пройшло в атмосфері плідної співпраці здобувачів освіти. Протягом заняття панувала дружня атмосфера співпраці.

  У наш час кожен має навчитися критично оцінювати будь-яку інформацію в Інтернеті та знати і пам’ятати про правила безпечної поведінки в мережі.

Вчіться користуватись Інтернетом із розумом!

Банери