ПОРАДИ З КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА СХЕМИ ШАХРАЙСТВА У ВОЄННИЙ ЧАС

  24 березня 2023 року Зінаїда Бойко – викладачка спецпредметів, запросила здобувачів освіти на свій урок з фінансової грамотності.

Протягом якого, здобувачі освіти мали змогу дізнатися про заходи кібербезпеки у воєнний час: як захистити кошти на платіжній картці, як захистити акаунти та пристрої - смартфони та комп'ютери.

Актуальними до обговорення були такі питання: безпечні онлайн-покупки, телефонне шахрайство та фінансовий номер телефону. Особливу увагу викладачка закцентувала на ймовірних схемах шахрайства у воєнний час та попередила здобувачів освіти як не потрапити у пастку.

«Безпека підлітків у мережі Інтернет»

   10 лютого 2023 року здобувачі освіти Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів, в рамках Тижня Інтернет-безпеки, взяли участь у відеорозмові на тему: «Безпека підлітків у мережі Інтернет».

Протягом розмови викладачка інформатики Ольга Ірха використовувала, як індивідуальні, так і групові форми роботи: мозковий штурм «Про користь Інтернету», вправа «МІЙ Нікнейм», практичне завдання «Листування». А також порушувались питання, щодо ігрової залежності, доступу до небажаного контенту, небезпеки віртуального спілкування, неправдивої інформації, неконтрольованих покупок, методів негативного впливу на свідомість користувачів Інтернету, Кіберсуїциду, Тролінгу, Кібербулінгу.

 Викладачі ще раз наголосили про обов’язковість дотримання правил безпечного використання Інтернету задля зменшення ризиків, що зробить спілкування захищеним, а пізнання нового радісним.

Критичне оцінювання інформації з Інтернету

  10 лютого 2023 року в Апостолівському центрі підготовки та перепідготовки робітничихкадрів, викладачкою спецдисциплін Зінаїдою Бойко проведено зі здобувачами освіти онлайн-диспут з питань критичного оцінювання інформації отриманої з Інтернету, в рамках Тижня Інтернет-безпеки.

Протягом заходу діти брали активну участь в обговоренні порушених питань, ділились думками та порадами з однолітками.   Захід був інформативним, змістовним, пройшов в атмосфері плідної співпраці здобувачів освіти і викладачів.

У наш час кожен має навчитися критично оцінювати будь-яку інформацію в Інтернеті та знати і пам’ятати про правила безпечної поведінки в мережі.

      Вчіться користуватись Інтернетом із розумом!

Сторінка 1 із 4