«Незабутні гастрономічні традиції України. Вишиванка»

   Всесвітній день вишиванки - молоде свято. Відзначати його почали лише в 2006 році. Українська вишиванка - не просто святковий одяг. Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася потужним оберегом від нещасть: кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі. У кожному регіоні України є свої традиції вишивання і символізм орнаментів, але незмінно лише одне: вишиванка - це частина генетичного коду українця, ніби стародавній літопис, через який можна доторкнутися до історії та культури кожного куточка України.

  За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

#ВИШИВАНА_ПРОФОСВІТА_Дніпропетровщини

#УС_ПТО_Дніпропритровщини

Твоя майбутня професія

      15 березня 2023 року Людмилою Бойко – профконсультантом-коучем Центру розвитку професійної кар'єри «Молодь, кар’єра, успіх», який працює на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» для випускників 9 та 11 класів Апостолівського ліцею №3, проведено інтерактивне заняття профорієнтаційного спрямування з елементами тренінгу в онлайн режимі «Твоя майбутня професія – твій вибір», приурочений до Всеукраїнського Дня з профорієнтації.

Сторінка 1 із 10