«Skills Lab: успішна кар’єра»

    09.12.2022 року здобувачі освіти разом з тренерами Центру професійної кар’єри «Молодь, кар’єра, успіх» Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів при взаємодії з методистом НМЦ ПТО у Дніпропетровській області Світланою Головченко, розпочали участь в першому етапі онлайн тренінгу курсу «SkillsLab: успішна кар’єра» для здобувачів освіти ЗП(ПТ)О сільського регіону.

   Мета: розвиток і вдосконалення навичок, які необхідні молодим людям для побудови успішної кар’єри або початку власної справи.

   Протягом курсу здобувачі освіти здобудуть нові знання: тайм-менеджменту; веденню переговорів; складанню якісного резюме; підготовки до співбесіди та як планувати і розвивати кар’єру.

Детальніше...

Всеукраїнський проєкт «МІШЕЧОК»

      Колектив Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів разом із здобувачами освіти долучилися до Всеукраїнського проєкту «МІШЕЧОК». Пошито більше 50 варіантів мішечків та торбинок, які практично використовуються в повсякденному житті.

      Мета проєкту – сформувати звичку користуватися багаторазовими торбинками в побуті, популяризація екологічної культури та культури дбайливого ставлення до довкілля.

 #мішечокSRW

#ПакетНеПотрібен

#schoolrecyclingworld

#мішечок

Детальніше...

6 грудня – День Збройних Сил України

     6 грудня українці відзначають державне свято –День Збройних Сил України. Це свято справжньої мужності, героїзму і відваги. Дата приурочена до дня ухвалення Закону України «Про Збройні Сили України» – подія відбулася саме 6 грудня 1991 року.

     Цьогоріч свято актуальне як ніколи, адже українські воїни щодня, щогодини, щохвилини боронять нашу землю від росіян, відбиваючи атаки й проводячи наступальні операції для звільнення територій. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ — це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних Силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.

     Збройні Сили України – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, справжня гарантія державного суверенітету. Тому у цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність.

     Українська армія - сила і гордість нашої Батьківщини. Українські військові довели, що вони найвідважніші, найдосвідченіші, найпрофесійніші воїни у світі. Бажаємо кожному захиснику і захисниці повернутися додому цілими і неушкодженими!

Сторінка 1 із 50