Регламент роботи Апостолывського ЦППРК

Початок робочого дня                7:45   
Обхід гуртожитку        7:45 - 8:00
Щоденна оперативна нарада 8:00 - 8:15
Лінійка        8:15 - 8:30

Щоденно, крім понеділка о 8:15 проводиться лінійка.
Вся робота та заходи виховного плану плануються згідно дня тижня.

Понеділок
9:30 - 10:00 - оперативна нарада адміністрації.
15:15 - 16:15 - нарада при директорові, засідання методичних комісій, педради, навчання (згідно плану).
Вівторок
15:15 - 16:15 - санітарний час.
Середа
8:30 - 9:15 - виховні години, робота з батьками, батьківські збори, засідання штабу профілактики та старостату.
Четвер
На протязі дня - виховні заходи (свята), конкурси художньої самодіяльності, вечори, спортивні змагання.
П'ятниця
10:00 - 12:00 - робота громадських організацій та батьківського комітету.

Розпорядок дня в навчальному закладі

 

   7:00             підйом в гуртожитку 
7:00 - 7:20        ранкова гімнастика
7:20 - 7:45      ранковий туалет
7:45 - 8:15      сніданок
8:15 - 8:30 ранкова лінійка
8:30 - 9:15      перший урок
9:15 - 9:35      перерва
9:35 - 10:20      другий урок
10:20 - 10:30      перерва
10:30 - 11:15      третій урок
11:15 - 11:25      перерва
11:25 - 12:10      четвертий урок
12:10 - 12:30      перерва
12:30 - 13:15      п'ятий урок
13:15 - 13:25        перерва
13:25 - 14:10 шостий урок
14:10 - 14:20      перерва
14:20 - 15:05 сьомий урок
15:05 - 15:15 перерва
15:15 - 16:00 восьмий урок
16:00 - 16:30 полудень
16:30 - 19:00 заняття в гуртожитку, самопідготовка, заняття в гуртках
19:00 - 19:30      вечеря
19:30 - 21:30      санітарна година, вільний час, заходи виховного плану
22:00      сон

Індивідуальна робота з учнями

    День тижня   № кабінету   Назва    Викладач   
Понеділок

7

1

Захисник вітчизни
С/г машини
Бухгалтерський облік
Приймак Ю.Ф.
Кулініч С.М.
Бойко З.Л.
Вівторок

11

9

9

6

2

5

 

 

 

Біологія


Зарубіжна література

Англійська мова

Хімія

Інформатика

Трактори


Кулінарія

 

 

Русінчук Г.В.

Дашко Г.І.

Дашко Г.І.

Ірха О.М.

Ірха О.М.

Кулініч С.М.

Кива В.М.

Середа

 

10

10

16

6

Українська література

Українська мова

Математика

Тваринництво

ПДР

Криворучко О.К.

Криворучко О.К.

Омелюсік Л.П.

Каченюк А.Г.

Гончарюк О.М.

Четвер

14

12

13

4

16

Історія України

Охорона праці

Будова та експлуатація авто

Основи агрономії

Отирко О.П.

Ярошик В.М.

Гончарюк О.М.

Каченюк А.Г.

Графік роботи гуртків та спортивних секцій

Назва гуртка,

секції, клубу,

творчого центру 

 П І Б керівника

   гуртка, клубу

    Освіта

  керівника 

Дні та час праці

гуртка, клубу

Вокальний «Калина» Русінчук Г.В. вища

Понеділок

16-00-17-00
Танцювальний «Янголи» Стародуб Ю.А. вища

Вівторок,

16-00-17-00
«Театр тіні» Савченко А.К. вища

Понеділок, четвер,

16-00-17-00
Художнє слово Криворучко О.К. вища

Середа

16-00-17-00
Ляльки мотанки Русінчук Г.В. вища

Четвер,

16-00-17-00

 Настільний теніс  Савченко А.К. вища  

Вівторок

16-00-17-00
 Атлетизм  

Кузьменко В.О.

вища   

Вівторок, четвер

16-00-17-00
 Футбол Кузьменко В.О.  вища  

Середа,

16-00-18-00

 Пошуково-дослідницький гурток

«Погляд у минуле»

 Отирко О.П.  вища  

Понеділок,

16-00-17-00
 Туристичний гурток «Меридіан» Каченюк М.А.  вища  

Середа

16-00-18-00

 Гурток технічної творчості

«Золоті руки»

 Лесик В.М.  с/техн.  

Понеділок

16-00-17-00

Гурток ліпки з солоного

тіста «Витвір»

Бойко Л.М. вища

Понеділок

16-00-17-00

Українська мова та література

Криворучко О.К. вища

Середа

16-00-17-00

Зарубіжна література

Дашко Г.І. вища

Вівторок

16-00-17-00

Англійська мова

Дашко Г.І. вища

Середа,

16-00-17-00

Історія

Отирко О.П. вища

Середа,

16-00-17-00

Математика

Омелюсік Л.П. вища

Вівторок

16-00-17-00

Біологія

Русінчук Г.В.  вища  

Четвер

16-00-17-00
 Хімія  Ірха О.М.  вища  

Вівторок

16-00-17-00
 Трактори  Кулініч С.М.  вища  

Четвер

16-00-17-00
 Сільськогосподарські машини  Кулініч С.М.  вища  

Середа

16-00-17-00
 Агротехнології  Каченюк А.Г.  вища  

Четвер

16-00-17-00
 Технологія приготування страв  Кива В.М.  вища  

Понеділок,

16-00-17-00
 Бухгалтерський облік Бойко З.Л.  вища  

Вівторок

16-00-17-00
 Технічне обслуговування  Гончарюк О.М.  вища  

Середа

16-00-17-00
 Правила дорожнього руху  Гончарюк О.М.  вища  

П’ятниця

15-00-16-00
 Охорона праці  Ярошик В.М.  вища  

П’ятниця

15-00-16-00
Захист Вітчизни Приймак Ю.Ф. вища

П’ятниця,

15-00-16-00
Основи тваринництва Каченюк А.Г. вища

Понеділок, середа

16-00-17-00

Євро клуб «Мандрівка по

Європі»

Отирко О.П. вища

П’ятниця

15-00-16-00
«Гігабіт» Ірха О.М. вища

Понеділок

16-00-17-00
Школа молодого лідера Мартиненко А.В. вища

П’ятниця

15-00-16-00

Дитячий юнацький курінь

ім.Коваленка

Гончарюк О.М. вища

П’ятниця

15-00-16-00