ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ – ЛИШЕ В НАШИХ РУКАХ!

       Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів приєднався до Всеукраїнського дня прибирання, метою якого є підтримка питання екологічної безпеки та розвитку культури правильного поводження з відходами та їх сортування. 

       В освітньому закладі  відбулася ціла низка заходів: 

- здобувачами освіти  організовано прибирання території  освітнього закладу та прилеглої території;

- навчальними групами підготовлені стіннівки на тему: «Здорова планета – здорова людина»;  

- керівниками всіх навчальних груп проведено інформаційну годину (он-лайн) із батьками здобувачів освіти на тему: «Необхідність збереження чистоти оточуючого середовища»,

- викладачем Кизиком Д.О. проведено відкритий захід  щодо збереження природніх ресурсів на тему: «Переробка вторинної сировини»;

- за ініціативи членів  учнівського самоврядування  розрекламовано серед місцевих жителів проєкт «Пластиковий біль».

Метою всіх проведених заходів є просвітницька робота щодо культури правильного поводження з відходами та їх сортування. Здобувачі освіти продемонстрували приклади використання та сортування побутових відходів.

        Упродовж дії проєкту «Пластиковий біль», учасниками освітнього процесу здійснюються рейди по збору ПЕТ-пластику з подальшою утилізацією в пунктах збору вторинної сировини.

        Наш девіз: «Чисте довкілля – лише в наших руках».

Детальніше...

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

         З 13 по 17 вересня 2021 року на базі ДПТНЗ «АЦППРК» пройшов Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури та спорту під девізом «Веасtiv» (бути активним). Змагання пройшли з дотриманням всіх протиепідеміологічних вимог спрямованих на запобігання поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), не більше 50-ти осіб без глядачів.

         До участі в Олімпійському тижні долучилися усі групи нашого освітнього закладу, кожна група підготувала девіз та емблему команди.

         13.09.2021 року було організовано конкурс стіннівок на тему: «Спорт в моєму житті», учасники освітнього процесу відобразили свій креативний та творчий підхід до означеної теми.

         15.09.2021 року класні керівники всіх навчальних груп провели єдину виховну годину на тему: «Шкідливі звички та їх пагубний вплив на організм людини».

Також, з 14.09 по 15.09 було організовано та проведено конкурсну програму змагань на яких учасники освітнього процесу демонстрували свої фізичні якості:

-         настільний теніс;

-         підтягування на перекладині;

-         міні футбол;

-         перетягування линви;

-         віджимання від підлоги в упорі лежачи;

-         стрибки в довжину з місця;

-         гирьовий спорт (16кг.);

-         армреслінг;

-         біг на короткі дистанції (100 м.)

Веселими і задоволеними залишилися всі учасники змагань, а ми переконалися ще раз,  що в нашому освітньому закладі навчаються сильні, спритні та сміливі учасники освітнього процесу. За підсумками змагань учасників змагань нагородили грамотами та подяками за участь в Олімпійському тижні.

Бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивному майданчику так і за його межами.

Детальніше...

Сторінка 1 із 63