Гастрономічний відео конкурс «Кулінарна спадщина українських козаків»

         Здобувачі освіти  з професії «Кухар» «Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» прийняли участь в гастрономічному відео конкурсі «Кулінарна спадщина українських козаків»  та поділилися з мешканцями України своїми  рецептами страв з пшона.

Основна ідея конкурсу:

- відновити кулінарні рецепти козаків та можливість відродити козацькі кулінарні традиції;

- передати наступним поколінням знання гастрономічної культури козаків;

 -в рамках цього конкурсу перевага надається стравам із пшона, тому що Генеральна асамблея ООН одностайно ухвалила резолюцію і оголосила 2023 рік Міжнародним роком проса.

З ЮВІЛЕЄМ!

    Дорога наша Альоно Василівно, з ювілеєм вас! Від усього нашого дружного колективу прийміть найщиріші вітання з днем народження! І ми дуже раді ділити з вами не тільки роботу, але і свято. Ви не перестаєте дивувати своєюрішучістю, незалежністю та силою, по праву обіймаєте посаду керівника на такій відповідальній освітянській ниві. Не дивлячись ні на що, ведете нас— Ваш колектив — до успіху. Ваша наполегливість, цілеспрямованість, компетентність і впевненість дає нам стимул рухатися вперед і вирішувати найсерйозніші завдання. Нехай у Вашому житті буде багато щасливих моментів, теплих зустрічей та приємних компліментів.Бажаємо Вам самого міцного здоров’я, бадьорості духу, радості у серці, теплоти в душі! Нехай ранки ваші будуть чистими і ясними, дні — успішними та результативними, а вечори — теплими та затишними! Поваги Вам, мирного неба, найсвітлішої любові, радості й багато різних задоволень у житті!Щастя  і зоряних успіхів у всьому!

Сторінка 1 із 120