Звіт про проведення заходів до Дня Соборності України в ДПТНЗ «Апостолівському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів»

     В  Апостолівському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів за участю учителя історії  Отирко Олександра Петровича серед учасників освітнього процесу було проведено годину спілкування на тему: «Соборність - це єдність і злагода» з метою поглиблення знань про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами про Україну, виховання патріотичного почуття та поваги до державної атрибутики. Учитель розповів про історичні події далекого 1919 року, коли було підписано Акт Злуки УНР та ЗУРН, а учні мали змогу відобразити ті події читаючи вірші про єдність українських земель. Учасники освітнього процесу з цікавістю слухали інформацію про дані історичні події, прийняли активну участь у обговоренні питань історичної розбудови держави в минулому та провели паралелі із сучасністю. Під час проведення заходу було висвітлено шлях народу до об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, основні пріоритети соборності, значення Дня Соборності України для її народу. Після години спілкування відвідали пам’ятник гетьмана Богдана Хмельницького, урочисто поклали квіти, та заспівали гімн України.

      Беручи приклад з першого "живого ланцюга", який було утворено в січні 1990 року між Києвом і Львовом, здобувачі освіти разом з вчителями організували акцію "Ланцюг єдності та дружби". На акцію прийшли з національними прапорцями, як символом своєї любові до України.

     Бібліотекар Солоха Тетяна Миколаївна підготувала книжкову виставку на тему:  «Історія карбована у символах народу», ознайомила учасників освітнього процесу з літературою, розповіла про історичні події на шляху до соборності нашої держави, наголосила на тому, що Україна соборна, що немає окремої Східної чи Західної України, що держава у нас єдина і ми – єдиний народ.

     Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!

З Днем Соборності України!

Детальніше...

Сторінка 1 із 153