Сучасні екологічні проблеми та прості рішення для їх усунення

До дня екологічних знань 15 квітня вчителем біології та екології «Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» Кизиком Дмитром Олександровичем проведено конференцію для здобувачів освіти першого, другого курсів за темою: «Сучасні екологічні проблеми та прості рішення для їх усунення» .

Мета заходу:

  1. Ознайомити здобувачів освіти з сучасними екологічними проблемами;
  2. Обговорення можливих шляхів вирішення покращення стану середовища існування;
  3. Виховати дбайливе ставлення молоді до оточуючого середовища;
  4. Формування екологічного мислення у учасників освітнього процесу.

Кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглу територію, висадити хоча б одне дерево, відмовитися хоча б на день від використання автомобіля.

Учасники освітнього процесу Апостолівського центру закликають усіх мешканців нашої планети – бережіть навколишнє середовище.

Детальніше...

Збереження репродуктивного здоров’я підлітків

     14.04.2021 року Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів взяв участь в онлайн-проєкті «Лікарі молоді». В рамках проведення просвітницьких заходів до всесвітніх та міжнародних днів з питань охорони здоров’я відбулася онлайн-зустріч з керівником клініки «Дружня до молоді» на тему: «Збереження репродуктивного здоров’я підлітків».

     Мета проєкту формування здорового способу життя та виховання здорової поведінки молоді та підлітків. Здобувачі освіти ознайомилися з чинниками впливу на репродуктивне здоров’я підлітків, фізіологічними особливостями репродуктивної системи жінки та методами профілактики інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Детальніше...

Сторінка 1 із 55