Всеукраїнська інформаційно-просвітницька кампанія " ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар`єрів"

   Мета інформаційної кампанії – продемонструвати, що лише через розбудову інклюзивного та без бар’єрного суспільства можна забезпечити право кожної дитини зростати в родині, отримувати якісну освіту, бути інтегрованою в життя своїх громад та розвиватися відповідно до своїх потреб та можливостей. В межах реалізації кампанії розроблено відеоролик, хронометражем 2:54 хв., про важливість вчасного виявлення та підтримки родин з дітьми, що опинилися в кризовій ситуації. У відео також розкривається важлива роль фахівця соціальної роботи та інструменти, які можна використовувати для підтримки таких сімей.

https://drive.google.com/file/d/1lJgpV-oAcLK-AjS1TMZVWBbGSrA3DdqY/view?usp=sharing

Мультфільм про довідник безбар'єрності

    Те, як ми говоримо до людини, може або її надихнути, або відкинути за бар’єри. Мультфільм показує історії різних людей нібито у двох реальностях: в одній говорять «мати-одиначка», «даун», «старий», в іншій – жінка, що виховує дитину сама, людина із синдромом Дауна, людина літнього віку. Дивіться, як з толерантної мови починаються зміни в житті.

    Мультфільм створено громадською організацією «Безбар'єрність» в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів».

 

Сторінка 1 із 15