Конкурс в межах соціального проєкту «Scholarship в Україні» «МОТИВАЦІЯ НЕСКОРЕНИХ 2.0»

Команда яка працювала над роботою:

Зикова Альона, здобувачка освіти другого курсу навчається  в КЗО «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» ДОР» за професією: «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Барда Данііл, здобувач освіти першого курсу навчається в КЗО «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» ДОР» за професією: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Корнілов Данііл, здобувач освіти другого курсу навчається в КЗО «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» ДОР» за професією: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Мосієнко Юлія,  здобувачка освіти другого курсу навчається в КЗО «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» ДОР» за професією: «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Ірха Ольга, викладач спецдисциплін КЗО «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» ДОР».

Лекція “Нетиповий Шевченко” (маловідомі сторінки життя та діяльності Т. Шевченка) #Ювілеї_Події_ПТО_Дніпропетровщина

   У рамках Шевченківського тижня в КЗО “АЦППРК” ДОР” 12.03.2024 року для здобувачів освіти проведено лекцію “Нетиповий Шевченко” про маловідомі сторінки життя та діяльності письменника, художника, громадського діяча Тараса Шевченка.

Сторінка 1 із 21