Відкриття Центру професійної кар’єри «Молодь, кар’єра, успіх»

    25 листопада 2021 року за підтримки Навчально-методичного центру профтехосвіти у Дніпропетровській області на базі Державного професійно-технічного навчального закладу «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» відбулося урочисте відкриття Центру професійної кар’єри «Молодь, кар’єра, успіх» з метою консультативної допомоги здобувачам освіти, усім категоріям незайнятого населення у побудові успішної кар’єри, надання можливості працевлаштуватися тим, хто знаходиться у пошуках роботи, а також для надання допомоги зацікавленим роботодавцям знайти висококваліфікований персонал.

Успішне функціонування навчального господарства ДПТНЗ «АЦППРК»

    З метою інформування про систему організації та успішного функціонування навчального господарства ДПТНЗ «АЦППРК» та популяризації професійно-технічної освіти, педагоги Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів підготували відеоролик про роботу навчального господарства. Відео розміщено на сайті нашого закладу освіти: http://www.acpprk85.in.ua, на сторінці закладу у Facebook та на Youtube. #Всеукраїнський_тиждень_П(ПТ)О #Тиждень_П(ПТ)О_Дніпропетровщини

#Всеукраїнський_тиждень_П(ПТ)О

      З метою професійної орієнтації та популяризації профтехосвіти, планування професійного та кар’єрного розвитку здобувачів освіти, педагогічний колектив Державного професійно-технічного закладу «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» підготував презентацію можливостей щодо надання освітніх послуг. Усі бажаючі можуть ознайомитися з презентацією про перелік професій, яких навчають в ДПТНЗ «АЦППРК» на сайті нашого закладу освіти:  http://www.acpprk85.in.ua, на сторінці закладу у Facebookта на Youtube.  

Детальніше...

Толлерантна людина – найважливіша умова миру і злагоди у світі

З нагоди відзначення Міжнародного дня толерантності в Апостолівському центрі для здобувачів створено інформаційний бюлетень «Толлерантна людина – найважливіша умова миру і злагоди у світі»

 

Сторінка 1 із 14