Тракторист-машиніст, водій автомобіля

У нашому училищі є всі можливості для підготовки фахівців агропромислового комплексу - тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії "D1","G1","В" слюсар з ремонту сільськогосподарської техніки та обладнання, водій автомобіля категорії "В" і "С1","С", слюсар з ремонту автомобілів. Високому рівню базової професійної підготовки в училищі сприяє відповідна матеріально-технічна база, стабільний високопрофесійний педагогічний колектив. Підготувати фахівця високого професійного рівня може лише майстер своєї справи - це майстри виробничого навчання , викладач за даною професією. Для якісної підготовки учнів в училищі є кабінети: "Трактори і автомобілі", "ПДР", "Сільськогосподарські машини", "Основи агрономії", "БДР", "ТО машин"; та лабораторії "Трансмісії", "Двигуни", "Слюсарна справа", також автотренажерний клас, автодром, ремонтна майстерня, майданчик для зберігання сільськогосподарської техніки, та бокси для техніки.
    

 

 

 Майстерня, де учні проводять заняття по ремонту та ТО автомобілів та тракторів.

 

 

 

Машино-тракторний парк училища складає 10 автомобілів, із них 4 - учбових, 3 - спеціального призначення, 1- вантажний (розташований у авто тренажерному класі), автобус, 12 одиниць тракторної техніки, 8 тракторних причепів, 2 самохідних комбайна, та 43 одиниці сільськогосподарської техніки. Це дає можливість навчати учнів повного циклу агротехнічного обробітку землі від підготовки ґрунту до збирання врожаю. Життя вимагає від наших випускників знань нових сучасних технологій, вміння працювати на новій вітчизняній та зарубіжній техніці. Для впровадження викладачами передового досвіду, втілення в навчальний процес нових виробничих технологій, педагогічні працівники проходять семінари-практикуми з методики вивчення тем по новим технологіям. Важливим етапом підвищення якості знань, умінь та практичних навичок учнів, є організація виробничого навчання. Під час проведення цих занять майстер виробничого навчання ставить завдання практично відпрацювати і остаточно закріпити навички в роботі тракториста-машиніста по обробітку ґрунту, вирощуванні та догляду за посівами, збиранню врожаю.

 

Виробниче навчання по темі "Підготовка с/г техніки до посіву".      

В 1997 році училище отримало для використання в навчальному процесі 238 га орної землі. Оцінкою спільної роботи майстрів, викладачів та їх вихованців участь учнів в конкурсах "професійної майстерності", що проводяться в училищі в рамках підсумкової атестації. Щоб бути корисним для суспільства, насамперед треба добре володіти обраною професією, стати майстром своєї справи. І в цьому питанні важливу роль відіграє організація і проходження виробничої практики. Училище по даному питанню співпрацює з агрокомплексами та фермерськими господарствами: "Арселор Міттал Кривий Ріг", ПВФ "Агроцентр", НВФ "Насіння-сервіс", АВПП "Світанок". 90 % учнів проходять виробничу практику на робочих місцях підприємства, де вони будуть працевлаштовані.

 Стало традицією щорічно в училищі проводити підсумки підготовки учнів за спеціальностями. Десятого листопада 2015 року в АЦППРК пройшов конкурс фахової майстерності «Кращий орач – 20015 року» за професією тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар - ремонтник, водій автотранспортних засобів.
    
 

Переможці конкурсу «Кращий орач – 2015 року». 

 

 

 

 

«А робота, щира праця свого ще докаже…».      
    
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Постановка техніки на зберігання.

 

 

 

 

 

 

 

 

Лабораторно - практичне заняття з предмету «Трактори» Використовуються діючи моделі.