#Всеукраїнський_тиждень_П(ПТ)О

      З метою професійної орієнтації та популяризації профтехосвіти, планування професійного та кар’єрного розвитку здобувачів освіти, педагогічний колектив Державного професійно-технічного закладу «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» підготував презентацію можливостей щодо надання освітніх послуг. Усі бажаючі можуть ознайомитися з презентацією про перелік професій, яких навчають в ДПТНЗ «АЦППРК» на сайті нашого закладу освіти:  http://www.acpprk85.in.ua, на сторінці закладу у Facebookта на Youtube.  

Детальніше...

Старт розпочато: «Моя Україно – єдина та вільна!»

     Сьогодні урочистий і важливий день, день старту до нових відкриттів і великих знань. У цей святковий день Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів зустрів першокурсників першим святковим уроком на тему «Моя Україно – єдина та вільна!», присвяченого 30-річчя Незалежності України. Мета: формування пізнавальних інтересів до  історії, традицій нашого народу, видатних діячів України, а також пробудження почуттів патріотизму, любові і гордості до Батьківщини.

     Захід розпочали вітальною промовою директора освітнього закладу. У дружній невимушеній атмосфері лунали пісні у виконанні наших випускників, які з радістю завітали до нас на свято та привітали першокурсників з Днем знань, побажали їм натхнення у оволодінні бажаною професією.

     Здобувачі освіти переглянули книжкову тематичну виставку. Протягом заходу вступники переглянули ролики, презентації на тему «Моя сильна та могутня Україна!».

Детальніше...

Сторінка 1 із 9