День пам’яті жертв Голодомору

     Пам'ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був Голодомор 1932-1933 років.

     Здобувачі освіти Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів мали можливість переглянути онлайн історичні фільми про Голодомор 1932-1933 років, поглибити знання про Голодомор, його причини та наслідки, згадати тяжку долю українського народу, на яку випали страшні випробовування голодом. Фільми були присвячені пам’яті трагічних подій 1932 - 1933 років на України. У фільмах широко була використана стара кінохроніка, інтерв’ю людей, які пережили ті часи, в уяві кожного постали жахливі картини знущання над українцями, опухлі і змучені від голоду діти, дорослі, люди похилого віку.

     Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.

Детальніше...

#ГолодоморПамятаємоРазом

     У нашій історії є сторінки, які дуже боляче згадувати, але які неможливо забути. У ті страшні роки гинули цілі родини, а ті, хто залишився в живих, згодом розповідали, що немає нічого страшнішого, ніж бачити, як від голоду пухнуть і мруть діти та дорослі. Трагедії, настільки великі, що людство ще не вигадало слів, щоб описати той біль, який пережили українці. Трагізм і жорстокість Голодомору у тому, що в найбагатшій на хліб землі, житниці Європи, люди вмирали без шматка хліба, без жменьки зерна.

     Вшануймо спільною молитвою пам’ять усіх жертв Голодомору – тих, хто загинув, хто терпів, хто постраждав. І нехай подібна біда на нашій землі ніколи не повториться знову!

 

Сторінка 1 із 13