#Україна30_ПТО_Дніпропетровщини

Шановні українці!

Апостолівський центр підготовки та перепідготовкиробітничих кадрів від щирого серця вітає із найголовнішим святом нашої держави – Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

День пам'яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни

    З метою ознайомлення здобувачів освіти з трагічними сторінками історії - Голокостом, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших націй, виховування почуття гуманності та формування толерантності у міжнаціональних відносинах, 14 травня у ДПТНЗ «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» до Дня пам'яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни, проведено урок пам`яті на тему: «Голокост-лихо століття». Під час уроку пам`яті, виклад історії Отирко Олександр Петрович та здобувачі освіти першого курсу вшанували хвилиною мовчання пам'ять людей, які загинули у роки Другої світовій війні, ризикуючи своїм життям та життям рідних, допомагали євреям уникнути терору нацистів у роки Голокосту.              

     Здобувачі освіти ознайомилися з фотоматеріалами та історичними документами про страшні часи «нацистського терору» 1941 – 1944 років, про визволення у 1945 році в’язнів таборів смерті нацистської Німеччини, про 2 573 українців, що мають звання Праведника народів світу.

     Голокост, що призвів до винищування однієї третини євреїв і незліченних жертв з числа представників інших меншин, буде завжди служити всім народам застереженням про небезпеки, що таять у собі ненависть, фанатизм, расизм і упередженість.

Детальніше...

День Європи у ДПТНЗ «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів»

     З 11 по 14 травня у ДПТНЗ «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» проходив тиждень Європи, який мав на меті поглибити знання здобувачів освіти про Європу, Європейський Союз, країни Європейського Союзу та формувати у здобувачів освіти європейські цінності.

     Із здобувачами освіти першого курсу проведено круглий стіл на тему: «Що я знаю про Європу та Європейський Союз?». Здобувачі освіти  приймали участь у бесіді за круглим столом, в ході якої сформували розуміння єдиного Європейського простору, ознайомились з історією виникнення офіційного

свята - Дня Європи,  розширили знання про європейські країни, зрозуміли важливість Європейського об'єднання,  усвідомили місце України серед країн Європи. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

     Цікавими у нашому освітньому закладі були відеоуроки, присвячені Дню Європи, де здобувачі освіти ознайомились з традиціями та звичаями народів Європи, з історією коріння Євросоюзу.

     Викладачем суспільно-гуманітарних дисциплін Отирком Олександром Петровичем підготовлено віртуальну екскурсію «Подорожуємо Європою» з метою розширення інформаційного поля здобувачів освіти про країни Європейського Союзу, розширення знань про культурну та історичну спадщину країн Європи.

     Тиждень Європи закінчився і можна з впевненістю сказати Україна - це Європа. А ми європейці. Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас.

Детальніше...

Звіт про проведення заходів у Апостолівському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

     З метою належного відзначення мужності та героїзму переможців нацизму у Другій світовій війні, видатного внеску Українського народу у перемогу Антигітлерівської коаліції, вшанування пам'яті жертв Другої світової війни, а також виховання у молоді почуття патріотизму, національної гідності, готовності до захисту своєї держави, шанобливого ставлення до старшого покоління,  у Апостолівському  центрі  підготовки та перепідготовки робітничих кадрів серед здобувачів першого курсу проведено урок патріотичного виховання на тему: «Хай пам’ять про війну нас всіх єднає». Під час уроку, викладач історії  Отирко Олександр Петрович, у своєму виступі приділив особливу увагу питанню пам'яті про трагічні події Другої світової війни, яка має стати застереженням від їх повторення у майбутньому. У доповідях, здобувачі освіти повідомляли  про важкі часи війни,  про незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про  нелегке життя в тилу. Також, під час патріотичного уроку, було переглянуто відеофільми про події Другої світової війни. На завершальному етапі уроку, здобувачі освіти хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх тих, хто загинув у ті страшні роки. Атмосфера в аудиторії була дуже особливою і тривожною.

     Пам’ятаємо тих, хто загинув у роки Другої світової війни, хто звеличив нашу землю, героїв Небесної Сотні, воїнів та інших загиблих на Сході України у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави.

     Україна не хоче руйнувати, а хоче Створювати і Будувати! Ні – війні! Нехай буде Мир! Любімо одне одного!

Детальніше...

Сторінка 1 із 11