Звіт про проведення заходів присвячених Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні у ДПТНЗ «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів»

     З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами України у ДПТНЗ «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» було проведено історичний кінозал, де здобувачі освіти переглянули документальний фільм «Рейд - Сила нескорених», побачили реальні події, які відбувалися на Майдані.

     На виховній годині на тему «Герої не вмирають…», здобувачі освіти мали змогу більш детальніше дізнатися про початок Революції на майдані Незалежності та її героїв, викладач історії Отирко Олександр Петрович підготував розповідь про жертовність та героїзм українського народу, про відданість волонтерів. Здобувачі освіти декламували вірші, присвячені полеглим за свободу, запалили свічки пам’яті.

     Ми не маємо права забути, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну, і ми в неоплатному боргу перед ними. Вони загинули, щоб ми жили. І найменше, що ми можемо зробити – це забезпечення того, щоб їх жертва не була марною та щоб подібне більше ніколи не повторилось.

Детальніше...

Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та до 32-ої річниці виведення військ з Афганістану

     У Апостолівському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів   з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та до 32-ої річниці виведення військ з Афганістану, була проведена година пам'яті «Афганістан живе в моїй душі і чується безсонними ночами…». Під час заходу присутні ознайомилися з масштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, переглянули документальні відео фрагменти про афганську війну, вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання. Захід супроводжували вірші про афганську війну, які декламували здобувачі освіти.

     У бібліотеці закладу освіти оформлено фотовиставку «Афган – болить в моїй душі», де представлені фотодокументи, художня література, статті з газет. Присутні з захопленням ознайомилися з матеріалами фотовиставки, де згадані фрагменти про афганську війну.

     Викладач історії, Отирко Олександр Петрович підготував історичний кінозал на тему: «Покоління, обпалене вогнем й афганським сонцем», де здобувачі освіти переглянули документальні відеохроніки, слухали розповідь про воїнів-інтернаціоналістів, які виконували свій інтернаціональний обов’язок в Афганістані.

     Пам'ять про ці події завжди залишиться в пам'яті українського народу та буде прикладом для молодого покоління.

Детальніше...

Звіт про відзначення Дня пам`яті Героїв Крут у ДПТНЗ «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів»

   На вшанування пам'яті Героїв Крут у закладі освіти ДПТНЗ

«Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» проведено заходи, присвячені вшануванню пам’яті Героїв Крут. Метою виховних заходів, які відбулися в освітньому закладі, стало не тільки вшанування пам’яті студентської молоді, яка віддала життя за Україну, а й виховання почуття глибокої поваги до історії України, гордості за наш народ, відчуття свідомого громадянина своєї держави.

   Проведено годину пам’яті на тему: «Бій під Крутами», під час якої лекторська група у складі здобувачів освіти підготувала історичний матеріал про події, які відбулися 16 (29) січня 1918 року біля залізничної станції Крути поблизу селища Крути та села Пам'ятне. Здобувачі освіти хвилиною мовчання вшанували пам'ять про трагічну загибель студентського куреня під Крутами, що стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

     Викладач історії Отирко Олександр Петрович підготував для здобувачів освіти відеоролики: «Пам’яті Героїв Крут присвячується», «Вшануймо пам'ять Героїв Крут», переглянули події 29 січня 1918 року. Кожен з учасників освітнього процесу висловив власну думку щодо цих подій. Було проведено паралелі між подвигом героїв Крут та героями АТО. Під час заходу говорилося про необхідність згуртованості народу України та підкреслювалося, що саме це дозволить сьогодні перемогти агресора. Учасники заходу читали патріотичні твори, присвячені героям Крут та героям АТО.

     Проведені заходи, присвячені вшануванню пам’яті Героїв Крут, розкрили сторінки історії, ще раз нагадали молодому поколінню трагічну боротьбу українського народу на шляху становлення державності.

Детальніше...

Заходи до Дня Соборності України в ДПТНЗ «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів»

     З нагоди Дня Соборності України та виховання у громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу у ДПТНЗ «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» було проведено виховну годину: «Україна - держава соборна, одна на всіх, як оберіг». Здобувачі освіти взяли активну участь: вони створювали презентації, зачитували повідомлення, створювали живий ланцюг, як символ Соборності України і виконували інтерактивні вправи для розуміння поняття «соборність».

     Переглянуто фільми: «Акт Злуки: відтворення історичної правди», «22 січня – День Соборності України». Здобувачі освіти дізналися про історичне значення Соборності України, сучасні тенденції розвитку незалежної української держави, ознайомилися з Декларацією про об’єднання УНР і ЗУНР (Актом злуки).

     Заходи, проведені до Дня Соборності, подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України.

Детальніше...

Сторінка 1 із 10