Тиждень Європи в ДПТНЗ «Апостолівському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів»

     Відповідно до Указу Президента України щодо відзначення Дня Європи, в ДПТНЗ «Апостолівському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» пройшов Тиждень Європи, активну участь у проведенні якого взяли учасники євроклубу «Мандрівка по Європі» та керівник євроклубу Отирко Олександр Петрович.

     Розпочався тиждень з уроку-презентації на тему: «Країни Європи та їх столиці». Учні презентували країни Європи, переодягнувшись в національний одяг європейських країн. На уроці учні продемонстрували глибокі знання про традиції, звичаї, побут, історичне минуле народів Іспанії, Естонії, Франції, Італії, Німеччини та інших європейських країн. Урок проведено з  метою поглиблення знань учнів про країни Європи, формування їхнього європейського світогляду, поширенню знань про Європейський Союз та підвищення громадянської та політичної культури. 

     Проведено уроки-лекції на тему: «Історія формування Європейського Союзу», де учні ознайомились з історією від  Європейського Економічного Співтовариства (ЄЕС) до Європейського Союзу (ЄС).

     Бібліотекарем організовано виставку літератури, яка була присвячена співпраці України з ЄС, та проведено бесіду з учнями на тему: «Співробітництво та перспективи України і Європейського Союзу». Під час бесіди учні висловлювали власні судження щодо місця України в Європейському суспільстві, ділились своїми уявленнями про європейське майбутнє  України.

   Метою проведених заходів була популяризація знань про ЄС, європейські цінності та європейський вибір України, висвітлення питання вступу України до Європейського Союзу, необхідність інтеграції України у ЄС.

Детальніше...

Сторінка 1 із 13