Звіт про проведення заходів до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні в ДПТНЗ «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів»

      20 лютого 2020р. – особлива дата, День Героїв Небесної Сотні.  З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості,  розвитку бажання стати гідними громадянами України в ДПТНЗ «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» було проведено цикл заходів присвячених пам’яті Героїв Небесної Сотні.

     Відбулася година пам′яті «Схиляємо голови низько, щоб шану героям віддати». Вчитель історії Отирко Олександр Петрович нагадав про криваві дні на Майдані та на Сході України. Учасники освітнього процесу декламували вірші, присвячені полеглим за свободу, запалили свічки пам’яті. Відбувся  перегляд документального фільму «Рейд. Сила нескорених» про реальні події, які відбувалися на Майдані. Також молодь переглянула відеофільм про Героїв Небесної сотні. З учасниками освітнього процесу проведено бесіду за круглим столом про подвиг Героїв Небесної Сотні, де учні виступили зі своїми доповідями. Насамкінець усі присутні відвідали пам’ятник воїнам АТО, ООС, Героям Небесної Сотні, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

     Ми не маємо права забути, що  Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну, і ми в неоплатному боргу перед ними. Вони загинули, щоб ми жили. І найменше, що ми можемо зробити – це забезпечення того, щоб їх жертва не була марною та щоб подібне більше ніколи не повторилось.

Детальніше...

Сторінка 1 із 21