Симулятивний онлайн-тренінг «Вибори лідера учнівського самоврядування – демократія в дії»

                   16.12.2020 р. на базі ДПТНЗ «АЦППРК» та за участі методистів НМЦ ПТО проводився онлайн тренінг «Організація виборів представників учнівського самоврядування».

                Тренінг складався з трьох етапів: з етапу знайомства. Під час якого відбулося знайомство всіх учасників та прийняття правил роботи. На наступному етапі один з тренерів розкрив сутність та значення учнівського самоврядування. А на заключному етапі радник Учнівського самоврядування розповіла про організацію та проведення учнівського самоврядування.

                Кожен етап проходив у активній взаємодії з учасниками тренінгу. Вони ділилися своїми думками, поглядами та пропозиціями. Увесь захід проходив в атмосфері поваги, зацікавленості та допитливості. Учасники не лише дізнались теоретичні аспекти обговорюваного питання, а й брали активну участь під час обговорення, з цікавістю складали передвиборчу програму та приймали активну участь під час голосування.

                За результатами тренінгу можна зробити висновок, що учні поглибили свої знання і уміння про учнівське самоврядування, а також побачили як це відбувається насправді.

Детальніше...

«Серце любові, добра та поваги»

     В Апостолівському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів у рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» (з 25 листопада по 10 грудня 2020 року) було проведено ряд заходів:

     26 листопада - з метою попередження насилля в сім'ї, роз’яснення неповнолітнім їх прав стосовно скоєння відносно них насильства або інших противоправних дій інформаційним сектором учнівського самоврядування «Нове покоління» були розроблені та розповсюджені буклети «Як захистити себе від насилля в сім’ї», «Чи знаєш ти свої права?»;

    27 листопада - серед учасників освітнього процесу всіх навчальних груп були проведені класними керівниками та майстрами в/н лекції на теми: «Ні! Насильству в сім’ї», «Не вступай в конфлікт з законом»;

   1-2 грудня - у знак небайдужого ставлення до проблеми насильства проведено тренінг «Розгадай себе – зрозумій інших» та виховну годину на тему: «Цінність людського життя». Метою даних заходів було сформувати в учасників освітнього процесу усвідомлене розуміння поняття «життя», його унікальності, цінності, значущості для кожної особистості; 

   3 грудня - проведено конкурс малюнків серед учасників освітнього процесу на тему: «Ми – проти насильства». Переможці конкурсу нагороджені грамотами та подарунками;

   4 грудня - проведено за допомогою платформи zoom батьківські збори на теми: «Відповідальне батьківство», «Модель поведінки батьків у сім’ї – модель поведінки здобувачів освіти».

Детальніше...

«Моя професія – моє майбутнє»

       Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів продовжує профорієнтаційну роботу серед учнів 9-11 класів м.Апостолове та району. Заходи проводяться у вигляді майстер-класів та профорієнтаційних уроків на яких профорієнтатори  допомогли дітям зорієнтуватися у власних можливостях, зрозуміти своє покликання та використати отриману інформацію при виборі майбутньої професії. Учні шкіл переглядають відео-ролик «Робітничі професії  Апостолівського центру».

    Головні профорієтатори – учні нашого навчального закладу.

Детальніше...

Сторінка 1 із 32