Міжнародний день екологічних знань

   14–15 квітня Кизик Д.О., викладач біології та екології, провів для здобувачів освіти «Веб-брифінги», присвячені Міжнародному дню екологічних знань.

   Під час зустрічі порушувались питання впливу людської діяльності на довкілля, раціонального використання природних ресурсів, змін клімату та шляхів зменшення екологічного сліду. Також обговорювалися теми дбайливого користування природними ресурсами, енергозбереження, важливість сталого розвитку суспільства та природи.

  Особливу увагу було приділено екологічній просвіті молоді та формуванню екологічної свідомості в суспільстві.

  Для популяризації екологічних знань та формування екологічного мислення у здобувачів освіти створений Telegram-канал «Бригада екологічної свідомості», у якому регулярно публікуються пізнавальні матеріали, екологічні новини, інтерактивні завдання, вікторини та корисні поради щодо екологічного способу життя.

  Посилання на канал: https://t.me/BES_promotion

 

Детальніше...

Участь у вебінарі

  26 березня здобувачі освтіи долучились до вебінару «Техніки самопрезентації», який проводила досвідчена експертка з профорієнтації Кам'янської філії Дніпропетровського ОЦЗ психологиня Антоніна Чеглакова.

  Під час зустрічі здобувачі освіти ознайомились з поняттям «самопрезентація» та її видами; попрацювали над визначенням своїх сильних сторін важливих для успішної презентації себе роботодавцю; дізнались про правила успішної самопрезентації.

Детальніше...

«Fake.Busters/Мисливці за фейками».

   Міністерство культури та стратегічних комунікацій листом МОН від 04.03.2025 № 06/111/2522-25 інформує, що з метою популяризації інформаційної та медійної грамотності у ТікТок з грудня 2024 року працює розважально-просвітницький канал «Fake.Busters/Мисливці за фейками». На каналі розміщено відеосерії з актуальних питань протидії дезінформації в соціальних мережах.

   Канал доступний за посиланням: https://www.tiktok.com/@fake.busters

Не ставай зброєю в руках ворога

   19 березня у закладі освіти проведена виховна година «Спали» ФСБшника», з метою протидії вербуванню молоді спецслужбами рф.
    Класні керівники розяснили здобувачам освіти, що українське законодавство передбачає для всіх, в тому числі для неповнолітніх, відповідальність за підпал військового авто.
   Злочин можуть кваліфікувати за 5-ма статтями Кримінального кодексу: державна зрада, диверсія, терористичний акт, а також пошкодження майна і перешкоджання законній діяльності ЗСУ.
   Діти віком від 14 до 16 років можуть притягатися до відповідальності лише за окремими статтями. З 16-ти років настає повна кримінальна відповідальність.

Детальніше...

Сторінка 1 із 62