Нехай кожна дитина буде щасливою

    31.05.2024 в  КЗО «АЦППРК» ДОР» були проведені заходи до  Дня захисту дітей.

   Здобувачі освіти переглянули відео-звернення першої леді України Олени Зеленської з нагоди цього свята.

Права дітей захищені, згідно з Женевською декларацією. До того ж вони рівні у таких сферах: освіта, розвиток та виховання.

   Практичний психолог Наталя Демиденко провела виховний захід «Дитинство. Яскрава мить». Здобувачі освіти пригадали  історію  виникнення свята його мету та місію. В практичній роботі присутні познайомились з Пірамідою потреб Маслоу - визначили які потреби зараз задоволені, а які ні; виконали психологічну вправу «Коло моїх можливостей».

   За дітьми - майбутнє. І ці істини підкреслені в творах українських письменників. Здобувачам освіти було запропоновано  прочитати : «Потаємна супер сила» Слави Світової, «Надзвичайний Норман» Тома Персіваля, «Метелики перетворюються» Галини Вдовиченко. Ці книги нагадують про значення турботи, захисту, пам’яті, любові та надії у нашому житті.

    Міжнародний день захисту дітей – це також привід нагадати дорослим про необхідність дотримання прав дітей.

Діти – це наше майбутнє, продовження України! Їхнє майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Вони повинні жити у світі, який не знає, що таке жорстокість, біль, насильство та війна.    

    Адже немає нічого страшнішого ніж той біль, який зараз щодня переслідує нашу країну… Жодна дитина не повинна жити у війні! 

    Тільки в умовах захисту прав і свобод дитини можливе формування гуманного і справедливого суспільства.

Сторінка 1 із 13