Зі святом Незалежності, Україно!

     Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього! Зі святом Незалежності, Україно!

Історія України в музеях країн світу

Музеї є скарбницями надбань нашого народу за його багатовікову історію, які сприяють формуванню історичної пам’яті і є містком між минулим та сучасним. А українські музеї поза межами країни дають змогу іноземцям не тільки ознайомитись з історією, традиціями та звичаями нашого народу, а й сприяють популяризації нашої нації та України.  Здобувачам освіти Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів була запропонована бібліотекарем до перегляду віртуальна екскурсія «Історія України в музеях країн світу», покликана заохочувати відвідувати музеї задля сприяння розвитку у здобувачів таких позитивних якостей, як патріотизм, повага до минулого, інтерес до історії свого народу, країни, рідного краю, свого роду. А також сприяти естетичному вихованню.                 

Захід приурочено 30- тій річниці незалежності України.

150 - річчя від дня народження Василя Стефаника

З нагоди вшанування пам'яті та відзначення 150-річчя від дня народження Василя Стефаника ⎯ «Маестро української новели» в Апостолівському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів був проведений «Літературний серпантин». Занурившись у творчість письменника, під час проведення заходу бібліотекарем були розкриті цікаві факти з біографії письменника, трагічний зміст його новел, який і тепер хвилює і зачіпає за живе. Здобувачі мали можливість ознайомитись з добіркою книжок письменника. А тим, хто напередодні ювілею хотів би перечитати новели письменника, був запропонований словничок діалектної лексики, що зустрічається у творах Стефаника.

Сторінка 1 із 6