ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

   Із прадавніх часів вишиванка була для українців не просто одягом. У ній були зашифровані сакральні символи, які зберігають історію народу, його ідентичність.

   Сьогодні вишиванка - ніби стародавній літопис, через який можна доторкнутися до історії та культури кожного куточка України.

#ВИШИВАНА_ПРОФОСВІТА_Дніпропетровщини
#УС_ПТО_Дніпропритровщини

Толлерантна людина – найважливіша умова миру і злагоди у світі

З нагоди відзначення Міжнародного дня толерантності в Апостолівському центрі для здобувачів створено інформаційний бюлетень «Толлерантна людина – найважливіша умова миру і злагоди у світі»

 

День відповідальності людини

    Задля зростання українського суспільства в контексті розуміння й підвищення рівня відповідальності та вшанування пам’яті одного з найвідоміших українських економістів у світі Богдана Гаврилишина цьогоріч  у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» вперше відзначали Всеукраїнський День відповідальності людини, водночас вшановували пам’ять видатної особистості, автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича Гаврилишина.

   «Проживши три чверті свого життя поза межами України, я завжди і всюди представлявся: «Богдан Гаврилишин, українець», − не маючи навіть українського паспорта, автор «Декларації відповідальності людини» Богдан Дмитрович Гаврилишин невтомною працею та активною суспільною діяльністю впродовж усього життя боровся за кращу долю для рідної України.

    Богдан Гаврилишин напрацював 15 універсальних кроків для становлення особистості відповідальної людини, роль якої в розвитку свідомого громадянського суспільства вимірюється наполегливим самовдосконаленням, повагою до ближніх, підтримкою сім’ї, любов’ю до навколишнього середовища, зусиллями й прагненнями зберегти культурні надбання країни й людства та щирою взаємодією зі світом. Богдан Гаврилишин пропонує нам усвідомити власну значущість шляхом здобуття кожної з цих.

 

Сторінка 1 із 8