«Незабутні гастрономічні традиції України. Вишиванка»

   Всесвітній день вишиванки - молоде свято. Відзначати його почали лише в 2006 році. Українська вишиванка - не просто святковий одяг. Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася потужним оберегом від нещасть: кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі. У кожному регіоні України є свої традиції вишивання і символізм орнаментів, але незмінно лише одне: вишиванка - це частина генетичного коду українця, ніби стародавній літопис, через який можна доторкнутися до історії та культури кожного куточка України.

  За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

#ВИШИВАНА_ПРОФОСВІТА_Дніпропетровщини

#УС_ПТО_Дніпропритровщини

Тиждень іноземної мови

         У Державному професійно-технічному навчальному закладі «Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів» 03.04.2023 розпочався тиждень англійської мови під девізом  LearnEnglishandhavefun.

         Із метою популяризації вивчення англійської мови, розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання, духовного багатства здобувачів тиждень розпочався з перегляду презентацій з інформаційним повідомленням про  історичні етапи формування англійської мови та ознайомлення з цікавими фактами про англійську мову. 

Сторінка 1 із 12