Олімпійський тиждень 2020

           Доброю традицією в Апостолівському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів стало проводити напередодні Дня фізичної культури та спорту Олімпійський тиждень. Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я. А кращим другом  здоров’я був і залишається спорт . Важливість та популярність спорту цілком виправдана. Адже спорт, це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя – це саме життя, рух вперед!

          В Апостолівському центрі, протягом Олімпійського тижня були проведені спортивні змагання під гаслом: «Олімпійське сузір’я» :біг на короткі дистанції (60м.),гирьовий спорт (16кг.), міні-футбол,настільний теніс та шахи .

Почесні призові місця з бігу на короткі дистанції зайняли –

Зюзіна Марія група 25 КУХ – І міце,

Свищ Анастасія група 14 КСО – ІІ місце,

Слівченко Станіслав група 40 ТУ – І місце,

Величко Алім група 55 – ІІ місце,

Корячок Владислав група 27 КУХ – ІІ місце,

Єгоров Олександр група 54 – ІІІ місце.

Почесні призові місця  шашки та шахмати зайняли –

Орешко Анастасія група 2 ОПЗ (шашки) – І місце,

Неєр Олександр група 27 КУХ (шашки) – ІІ місце,

Павлюк Аліна група 14 КСО (шашки) – ІІІ місце,

Різник Артем група 7 СА (шахмати) – І місце,

Бережний Едуард 40 ТУ (шахмати) – ІІ місце,

Кулик Олена 2 ОПЗ (шахмати) – ІІ місце

Почесні призові місця  з гирьового спорту зайняли –

Шукуров Саламан група 2 ОПЗ – І місце,

Мосур Олександр група 53 – ІІ місце,

Сава Євген група 18 Ф – ІІІ місце.

Почесні призові місця  з міні - футболу зайняли –

група 53 – І місце,

група 40 ТУ – ІІ місце,

група 54 – ІІІ місце.

Почесні призові місця  з настільного тенісу зайняли –

Кухтін Данило група 55 – І місце,

Кім Анастасія група 26 КУХ – І місце,

Позігун Анастасія група 2 ОПЗ – ІІ місце,

Муха Іван група 55 – ІІ місце,

Руденко Максим група 54 – ІІІ місце,

Подольська Анастасія група  - ІІІ місце.

Всі переможці були нагороджені грамотами та подяками.

        Змагання проходили з дотриманням протиепідеміологічних вимог спрямованих на запобігання поширення короновірусної хвороби (COVID - 19) в кількості 50 учасників, без глядачів.

        Вітаємо переможців!Дякуємо всім за участь,бажаємо міцного здоров’я та наснаги.

Детальніше...

64-та обласна Спартакіада з волейболу

      28.02.2020 року Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів взяв участь в зональних змаганнях з волейболу 64–ї обласної спартакіади серед юнаків та дівчат на базі КПТМЛ де прийняли участь команди КЦППРК БГ під керівництвом Кічули І.В. та інші. Учнями нашого навчального закладу був показаний гарний рівень фізичної підготовки. Юнаки та дівчата зайняли ІІ місце в змаганнях.

Детальніше...

Олімпійський тиждень 2019

         В Апостолівському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів проходив Олімпійський тиждень в рамках якого було організовано багато цікавих заходів, спрямованих на виховання серед учнівської молоді організованості, дисципліни, почуття дружби, взаємодопомоги та здорового способу життя.

Тижневик розпочався 10 вересня.Учні навчальних груп в центрі створили фотозону де провели конкурс на кращу стіннівку на тему «О спорт!».

        11 вересня – на виховній годині проведено Олімпійський урок, на якому висвітлено історію Олімпійських Ігор, досягнення олімпійських спортсменів, які прославляють нашу країну на світовій арені.

       12 вересня–на спортивному майданчику нашого навчального закладу проведено змагання. Всі навчальні групи випробували свої сили з таких видів змагань: «Біг 100 м», «Стрибки в довжину», «Армреслінг», «Стрибки на скакалці», «Перетягування линви». На стадіоні відчувалася дружня   атмосфера та безкомпромісна боротьба.Ми з гордістю можемо сказати, що в Апостолівському центрі навчаються сильна, смілива, спритна молодь. З нагоди свята Дня фізичної культури і спорту бажаємо майбутнім спортсменам та вчителям фізичної культури тільки впевненості, наснаги та натхнення до перемог.

        Всі переможці спортивних змагань урочисто нагороджені грамотами та подяками на лінійці. Тож, хай завжди супроводжує Вас міцне здоров’я та дух перемоги!

Детальніше...

«Олімпійський тиждень»

В Апостолівському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів початок навчального року розпочався з «Олімпійського тижня», у рамках якого було організовано чимало цікавих заходів, спрямованих на пропаганду серед молоді здорового способу життя.

 17 вересня –у групах І курсу на виховній годині проведено Олімпійський урок, на якому висвітлено історію Олімпійських Ігор, досягнення українських спортсменів, які прославляють нашу країну на світовій арені.  В центральному парку нашого міста між командами учнівських груп відбулися змагання з волейболу та настільного тенісу, де молодь продемонструвала свою спритність, витримку і жагу до перемоги.

18 вересня – на спортивному майданчику нашого навчального закладу проведено турнір з міні–футболу серед юнаків І-ІІІ курсу. На полі учні продемонстрували техніку володіння м’ячем, швидкісні та силові здібності, а також проявили морально-вольові якості у боротьбі за перемогу.

19 вересня –  навчальні групи випробовували свої сили з таких видів змагань як: «Богатирські ігри», стрибки в довжину з місця, штовхання ядра, підтягування на перекладині, біг 100 м, армреслінг, перетягування канату. На стадіоні нашого навчального закладу, перш за все, відчувалася дружня атмосфера та безкомпромісна боротьба.  Саме цікаве, що у змаганнях на рівні з хлопцями, змагалися дівчата, які показали блискавичні результати. Учні організували виставку стіннівок «Спорт в житті людини».

Веселими та задоволеними залишилися всі учасники змагань. Ми ще раз переконалися, що в нашому Апостолівському центрі навчається сильна, спортивна та смілива учнівська молодь.

Всі переможці спортивних змагань будуть урочисто нагороджені грамотами та подяками на лінійці.

 То ж бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!

Детальніше...

Сторінка 1 із 3