ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ

         З 13 по 17 вересня 2021 року на базі ДПТНЗ «АЦППРК» пройшов Олімпійський тиждень присвячений Дню фізичної культури та спорту під девізом «Веасtiv» (бути активним). Змагання пройшли з дотриманням всіх протиепідеміологічних вимог спрямованих на запобігання поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), не більше 50-ти осіб без глядачів.

         До участі в Олімпійському тижні долучилися усі групи нашого освітнього закладу, кожна група підготувала девіз та емблему команди.

         13.09.2021 року було організовано конкурс стіннівок на тему: «Спорт в моєму житті», учасники освітнього процесу відобразили свій креативний та творчий підхід до означеної теми.

         15.09.2021 року класні керівники всіх навчальних груп провели єдину виховну годину на тему: «Шкідливі звички та їх пагубний вплив на організм людини».

Також, з 14.09 по 15.09 було організовано та проведено конкурсну програму змагань на яких учасники освітнього процесу демонстрували свої фізичні якості:

-         настільний теніс;

-         підтягування на перекладині;

-         міні футбол;

-         перетягування линви;

-         віджимання від підлоги в упорі лежачи;

-         стрибки в довжину з місця;

-         гирьовий спорт (16кг.);

-         армреслінг;

-         біг на короткі дистанції (100 м.)

Веселими і задоволеними залишилися всі учасники змагань, а ми переконалися ще раз,  що в нашому освітньому закладі навчаються сильні, спритні та сміливі учасники освітнього процесу. За підсумками змагань учасників змагань нагородили грамотами та подяками за участь в Олімпійському тижні.

Бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивному майданчику так і за його межами.

Детальніше...

65-й обласна Спартакіада серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти

    16-го березня 2021 року Апостолівський центр підготовки та перепідготовки робітничих кадрів взяв участь у 65-й обласній Спартакіаді, з настільного тенісу та баскетболу, що проходила на базіКриворізького професійного транспортно-металургійного ліцею.

    Юнаків та дівчат весь турнір супроводжували гарний настрій, щирі емоції та спортивне напруження. Збірні команди нашого освітнього закладу зайняли почесне ІІІ місце зі змагань з баскетболу, а також ІV місце в командному заліку з настільного тенісу.

    Дякуємо всім учасникам освітнього процесу за цікаві змагання. Бажаємо всім натхнення та перемог у майбутньому.

Детальніше...

Сторінка 1 із 4