ПТО створено профорієнтаційний бот "ПТО Дніпропетровщини"

    Шановні колеги! НМЦ ПТО створено профорієнтаційний бот "ПТО Дніпропетровщини" в Телеграм каналі  Telegram-бот https://t.me/ptodnipro_bot . Запрошуємо приєднатися та розповсюдити інформацію, роздруковані повідомлення через сайт, вайбер групи. Просимо підтримати ініціативу. Чим більше людей буде знати про можливості ПТО,  тим краще! Рухаємось до перемоги! 

 

Іспити в випускних групах трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва в АЦППРК.

18.06.2021 року відбулися іспити   в випускних групах трактористів- машиністів сільськогосподарського виробництва на отримання кваліфікації трактористів - машиністів сільськогосподарського виробництва категорії А1,А2,В1,G1, D1.

   Здобувачі освіти пройшли складний ,але цікавий курс підготовки кваліфікованого робітника і отримали від незалежного екзаменатора, Головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області, гідну оцінку в вигляді посвідчення на право керування складною, сучасною технікою . Тепер випускники мають право працювати на техніці від простого колісного трактора до потужних бульдозерів та сучасних комбайнів. Здобувачі освіти   підтвердили достатній та високий рівень знань, вмінь та навичок набутих в освітньому закладі . Кваліфікаційна комісія відмітила високий рівень підготовки таких здобувачів освіти :

Гриців Сергій, Сільченко Роман, Панчук Олександр.

   Викладачі, використовуючи інноваційні технології , в сучасних кабінетах та лабораторіях надали можливість молоді отримати першу робітничу професію, яка користується великим попитом на ринку праці . Бажаємо випускникам щасливої долі та улюбленої роботи.

Детальніше...

Історія України в музеях країн світу

Музеї є скарбницями надбань нашого народу за його багатовікову історію, які сприяють формуванню історичної пам’яті і є містком між минулим та сучасним. А українські музеї поза межами країни дають змогу іноземцям не тільки ознайомитись з історією, традиціями та звичаями нашого народу, а й сприяють популяризації нашої нації та України.  Здобувачам освіти Апостолівського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів була запропонована бібліотекарем до перегляду віртуальна екскурсія «Історія України в музеях країн світу», покликана заохочувати відвідувати музеї задля сприяння розвитку у здобувачів таких позитивних якостей, як патріотизм, повага до минулого, інтерес до історії свого народу, країни, рідного краю, свого роду. А також сприяти естетичному вихованню.                 

Захід приурочено 30- тій річниці незалежності України.

Сторінка 1 із 16