User Login

Features

powerful

Фермер

customize

Тракторист-машиніст

responsive

Кухар-кондитер

 Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення / офісний службовець, бухгалтерія

Робітник фермерського господарства

Водій категорії «В», «С», тракторист-машиніст категорії «А1», слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тваринник, дояр.

Читати більше

Тракторист-машиніст с/г виробництва, водій / Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій

Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії “А1,D1,G1”, водій автотранспортних засобів категорії ”С1”  / Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів категорії «В», «С» ("D1 (екскаватор)",

G1(бульдозер)), Читати більше

КУХАР КОНДИТЕР

Смачно поїсти любить кожен, отже, умілий кухар без роботи ніколи не залишиться. Сьогодні майстри сковорідок і каструль затребувані на ринку праці, як ніхто інший. 

Знання учням дають кваліфіковані майстри та викладачі. Для якісної підготовки фахівців за даною професією обладнані кабінет "Технології приготування їжі ", лабораторія Технології приготування їжі" та «Технології виготовлення борошняних кондитерських виробів".

Читати більше

Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення / Офісний службовець, бухгалтерія

Серед більшості професій, які сьогодні популярні, є одна з особливих – оператор з обробки інформації та програмного забезпечення.

Читати більше

Викладачі та майстри виробничого навчання за професією офісний службовець (бухгалтерія) створюють всі умови для набуття практичних навичок.

Читати більше

День партизанської Слави

В 2001 році Незалежна Україна отримала ще одне свято – День партизанської Слави, яке відзначається 22 вересня. Цього року в Апостолівському ЦППРК відбувся урок мужності, присвячений цьому святу. Викладач історії Отирко О П. та бібліотекар Дробиш Л.І. розповіли учням про партизанський рух на Україні. З цікавістю учні слухали розповідь викладача про участь партизанів у Великій Вітчизняній війні. Бібліотекар розповіла про періодичні видання – газети, які видавались в партизанських загонах , а це близько десятка партизанських газет тиражем від 500 до 2 тис. примірників кожна. Найбільш оперативним засобом спілкування були летючки. З’єднання С. Ковпака, О.Сабурова і О. Федорова поширювали їх десятками тисяч. Також бібліотекар порекомендувала книги, які висвітлюють визвольну боротьбу партизан в тилу ворога.

Банери