У нашому освітньому закладі є всі можливості для підготовки фахівців агропромислового комплексу - тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1», «А2», «В1», «D1», «G1», слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, водій автотранспортних засобів категорії "В" і "С1","С", слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Високому рівню базової професійної підготовки в освітньому закладі сприяє відповідна матеріально-технічна база, стабільний високопрофесійний педагогічний колектив. Підготувати фахівця високого професійного рівня може лише майстер своєї справи - це майстри виробничого навчання, викладачі за даною професією. Для якісної підготовки здобувачів освіти в освітньому закладі працюють кабінети: «Трактори, сільськогосподарські машини та агротехнології», «ПДР», "ОБДР", «Будови автомобілів і технічного обслуговування»; та лабораторії "Трансмісії", "Двигуни", "Слюсарна", також автотренажерний клас, автодром, ремонтна майстерня, майданчики для зберігання та регулювання сільськогосподарської техніки, а також бокси для техніки.
Майстерня, де здобувачі освіти проводять заняття по ремонту та ТО автомобілів та тракторів.
Машино-тракторний парк ДПТНЗ «АЦППРК» складає: 9 учбових автомобілів різних категорій, 11 одиниць тракторної техніки, 2 тракторні причепа, 2 самохідних комбайна, та 32 одиниці сільськогосподарської техніки. Це дає можливість навчати здобувачів освіти повного циклу агротехнічного обробітку землі від підготовки ґрунту до збирання врожаю. Життя вимагає від наших випускників знань нових сучасних технологій, вміння працювати на новій вітчизняній та зарубіжній техніці. Для впровадження викладачами передового досвіду, втілення в освітній процес нових виробничих технологій, педагогічні працівники проходять семінари-практикуми з методики вивчення тем по новим технологіям. Важливим етапом підвищення якості знань, умінь та практичних навичок здобувачів освіти, є організація виробничого навчання. Під час проведення цих занять майстер виробничого навчання ставить завдання практично відпрацювати і остаточно закріпити навички в роботі тракториста-машиніста по обробітку ґрунту, вирощуванні та догляду за посівами, збиранню врожаю.
В 1997 році ДПТНЗ «АЦППРК» отримало для відпрацювання практичних вмінь та навичок в роботі тракториста-машиніста по обробітку ґрунту, вирощуванні та догляду за посівами, збиранню врожаю 238 га орної землі.
Виробниче навчання по темі "Навчальна пахота".
Виробниче навчання по темі "Агротехнології".
Оцінкою спільної роботи майстрів, викладачів та їх вихованців участь здобувачів освіти в конкурсах "Професійної майстерності", що проводяться в освітньому закладі в рамках підсумкової атестації. Щоб бути корисним для суспільства, насамперед треба добре володіти обраною професією, стати майстром своєї справи. І в цьому питанні важливу роль відіграє організація і проходження виробничої практики. Центр по даному питанню співпрацює з агрокомплексами та фермерськими господарствами: АТД «Дніпровський», ПВФ "Агроцентр", НВФ "Насіння-сервіс", АВПП "Світанок". 90 % здобувачів освіти проходять виробничу практику на робочих місцях підприємства, де вони будуть працевлаштовані.
Стало традицією щорічно в Центрі проводити підсумки підготовки здобувачів освіти за спеціальностями. Щороку в листопаді в Апостолівському центрі проводяться конкурси фахової майстерності «Кращий орач року» за професією тракторист–машиніст сільськогосподарського виробництва, «Кращий слюсар» за професією: «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», в квітні «Кращий водій» автотранспортних засобів. Здобувачі освіти приймають участь в обласних, районних олімпіадах та конкурсах з професії.
Конкурс "Кращий орач"
Постановка техніки на зберігання.
Проведення уроку "Трактори"
Проведення ЩТО легкового автомобіля
Практичне водіння на навчальному палігоні