User Login

Іспити в випускних групах трактористів-машиністів сільськогосподарського виробництва в АЦППРК.

18.06.2021 року відбулися іспити   в випускних групах трактористів- машиністів сільськогосподарського виробництва на отримання кваліфікації трактористів - машиністів сільськогосподарського виробництва категорії А1,А2,В1,G1, D1.

   Здобувачі освіти пройшли складний ,але цікавий курс підготовки кваліфікованого робітника і отримали від незалежного екзаменатора, Головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області, гідну оцінку в вигляді посвідчення на право керування складною, сучасною технікою . Тепер випускники мають право працювати на техніці від простого колісного трактора до потужних бульдозерів та сучасних комбайнів. Здобувачі освіти   підтвердили достатній та високий рівень знань, вмінь та навичок набутих в освітньому закладі . Кваліфікаційна комісія відмітила високий рівень підготовки таких здобувачів освіти :

Гриців Сергій, Сільченко Роман, Панчук Олександр.

   Викладачі, використовуючи інноваційні технології , в сучасних кабінетах та лабораторіях надали можливість молоді отримати першу робітничу професію, яка користується великим попитом на ринку праці . Бажаємо випускникам щасливої долі та улюбленої роботи.

Банери